Yasminelle a suplementacja produktu Omega 3-6-9

Witam, chciałabym rozpocząć suplementację produktem Omega 3-6-9. W skład zakupionego przeze mnie suplementu wchodzi: olej lniany, olej z ogórecznika, żelatyna, gliceryna, mieszanka tokoferoli, olej sojowy. Chciałabym dowiedzieć się, czy przyjmowanie powyższego suplementu jest bezpieczne w połączeniu z przyjmowaniem antykoncepcji hormonalnej - yasminelle. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam Panią,

Połączenie antykoncepcji hormonalnej z suplementacją kwasów z grupy omega 3,6,9 jest jak najbardziej bezpieczne.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk