Z czego dokładnie wynikają takie objawy?

Mam dwa guzki tarczycowe od dawna. Nie powiększają sie. Wyniki miałam w normie mimo to lekarz zapisał mi Euthyrox 75. Jedna tabletka rano. Zaczęłam mieć kołatanie serca, nadmierna potliwość, a po roku jak zrobiłam badani to miałam TSH 0,03 dużo poniżej normy. Dopiero jak zaczęłam brać te hormonu to źle sie czuje, wcześniej było ok.

Szanowna Pani proszę udać się z wynikiem do lekarza prowadzącego, myślę że trzeba zmniejszyć dawkę leku