Z czego mogą wynikać moje problemy z erekcją?

Witam. Mam taki problem? Nawet nie wiem jak to nazwać. Mam 24 lata. Mam żonę i dziecko. Jesteśmy razem od 8 lat a małżeństwem od 2. Znam się bardzo dobrze. Od pewnego czasu ma. Problem ze wzwodem. Pierwszy raz zdążyło mi się to 4 miesiące temu gdzie podczas stosunku z żoną on,, oklapł,,. Byłem zazenowany a żona zdziwiona bo to się zdążyło pierwszy raz. Bardzo mnie pociąga żona kocham ją. Nie mam żadnych problemów. Wtedy myslelem że to z przemęczenia. Później wszytsko wróciło do normy seks był wspaniały. Aż tu nagle w tym miesiącu 3 razy mi się to zdążyło. Albo podczas stosunku robi się miękki i więdnie albo gdy już po grze wstępnej zaczynamy stosunek to momentalnie opada. I nic nie da się zrobić. Zaczyna mnie to martwić. Dodam że nie masturbuje się od bardzo dawna nie pale od 7 miesięcy i nie pije wogole alkoholu. Prace mam fizyczna. Ale nie przemeczam się. Proszę o poradę bo już nie wiem co myśleć.

Szanowny Panie zaburzenia erekcji często wynikają z napięcia psychicznego bądź przepracowania. Powinien Pan odpocząć. Jeśli objawy nie miną to proszę udać się do seksuologa