Z czego mogą wynikać moje problemy z wypróżnianiem?

Mam 29 lat pół roku temu urodziłam. Karmie. Piersią. Od porodu mam problem z wyróżnianiem mam zaparcia boli mnie. Podbrzusza i z prawej strony pod rzebrami ostatnio zauważyłam krew po oddaniu stolca taki ze sluzem. Usg brzucha Oki morfologia z 3 miesiące temu ok w lipcu tamtego roku robiłam badania na wątrobę i trzustke też ok. Dodam że mam. Ma ie wmawia ia sobie chorób.

Dzień dobry, zaparcia mogą wynikać z przebycia porodu jak i z karmienia piersią. Proszę udać się do ginekologa celem wykluczenia przyczyn poporodowych jak również stosować dietę bogatą w błonnik.