Z czego mogą wynikać problemy z zajściem w ciążę?

Witam. Od trzech lat staramy się z mężem o dziecko, co prawda mamy już synka ma 5 lat ale chcielibyśmy jeszcze jedno. Nigdy nie leczyłam się hormonalnie, nie przyjmowalam zadnych środków antykoncepcyjnych itp. Wyniki badań mam bardzo dobre, ostatnio także miałam badanie HSG i tez ok. Dlaczego nie mogę zajść w ciążę? Czy to może mieć związek że mieszkamy z rodzicami i że mąż czuje się nie komfortowo w akiej sytuacji (czasami nie może osiągnąć orgazmu). Dziękuję za odpowiedź.Ania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po trzech latach nieskutecznych starań o dziecko warto udać się do poradni leczenia niepłodności. Specjalista wdroży odpowiednie badania mające na celu ustalenie przyczyny problemu.