Z czego mogły wynikać te zmiany?

Witam ,mam pytanie do lekarza specjalnisci Neurolg odnoscie rezonasu MR glowy C W istocie białej podkorowej kilka drobnych obszarow o podwyższonym sygnale w obr.T2 zal i FLAIR wiel .Do 6 mm ovwygladzie zmian naczyniopochodnych. Najwieksze ognisko w lewym płacie czolowym z ogniskiem gliozy. W lewym placie ciemieniowym podkorowo oselkowaty obszar plynowy wiel . 10×4 mm. Po za tym innych zmian ogniskowych w obrębie mozgowia nie stwierdza sie..cala reszta rezonansu jest w porządku. Bylam juz u neurologa ale pamiętam wszystko piate przsz dziesiąte poprostu bylam w szoku malo pyran zdawałam bardziej odpowiadalam na pytania typu czy stracilam kiedys przytomność dodam ze majac 15 lat w kościele. Rezonas byl robiony z powodów nasilajacych sie boli glowy szyji i wzristu cisnienia zimą..Przechodzilam wtedy bb w kl igm aktywne wester blotem badane . W najblizszym czasie bede miec dopelper tetnic szyjnych ktore zalecil neurolog pyral tez o echo serca i holter a reszta badan w kierunku wykluczenia Trombofili koncem roku.Mam pytanie czy te zmiany moga byc po przechodzeniu bb a czy to czysty zbieg okolicznosci ..i o co chodzi z tym plynem w lewym placie ? Czego to moze byc powud.. Dodam ze mam problemy czesto z pamiecia krotkotrwala zawsze myslalam ze wiąże sie to z usunieciem tarczycy i byciu raz w niedoczynnosci a potem nadczynnosci .Obecnie sytuacja opanowana tsh 1.5 Bardzo prosze o odpowiedz .. Kobieta 42 lata

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wyniki te mogą być interpretowane wraz z oceną stanu neurologicznego.