Z czego może wynikać mój ból biodra?

Ból biodra promieniujący przez całą nogę Witam. Od półtora roku zmagam się z bólem w okolicy biodra, który promieniuje przez całą nogę. Jest to dość uciążliwe. Ból jest bez względu na wykonywane czynności, czy też wysiłek fizyczny. Nie było przedtem żadnych urazów. Na początku używałam różnych maści, tabletek, ale nic nie pomagało. Zrobiłam rtg bioder i kręgosłupa. Również nic nie widać. Pierwszy ortopeda zlecił rezonans magnetyczny bioder. Nic nie wykazało. Miałam dwa tygodnie fizjoterapie. Też nic nie pomogło. Potem udalam się do 3 reumatologów. Jeden z nich stwierdził zapalenie tkanki łącznej. Brałam leki, które miały pomóc. Niestety nie było poprawy. Dostałam zastrzyk diprophos. Nie było żadnej poprawy. Zrobiłam badania na tle chorób zakaźnych, które nic nie wykazały. Usg biodra, doppler żył miednicy. Kolejny ortopeda zlecił rezonans kręgosłupa i kolejną dwutygodniową fizjoterapie. Nie było żadnej poprawy. Udalam się znów do niego i zrobił blokadę sterydową pod kontrolą usg. Nie ma do tej pory żadnych pozytywnych efektów. Proszę o pomoc.

Ważny wywiad, rozpoznanie, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych; RTG, MRI... i dobra pełna konsultacja neurologiczna; Czy nie było urazu?? Jak kręgosłup lędźwiowy ??? Optymalne dobranie skutecznego leczenia d Ważny ogólny stan zdrowia tryb życia, nastrój, sen, Pozdrawiam i zapraszam