Z czego może wynikać moja wysypka?

Dzień Dobry, mam pewien problem z skórą. Dzisiaj, na mojej lewej ręce pojawiła się wysypka. Jakiś miesiąc temu również mi się taka pojawiła. Jest ona w postaci licznych, małych czerwonych kropek, które zaczynają się od dłoni i kończą przed łokciem. Poprzednim razem miałam tę wysypkę w tym samym miejscu. Trochę się obawiam, że mam alergię na coś... Jednak czy możliwa jest taka wysypka przy np. przebywaniu na słońcu? Jak tak, to dlaczego niby od tego miałyby mi się zrobić takie kropki? Ostatnio byłam dużo na podwórku, gdyż pływałam w basenie. Jeżeli chodzi o alergię i uczulenia to żadnego nie mam, chyba że faktycznie od tego mam tę wysypkę, ale wtedy już nie wiem na co mogłabym mieć tę alergię. Kiedy ta wysypka mi się pojawiła, zaczęła później stopniowo zanikać i była już mniej widoczna. Smarowałam też rękę kremem. Wysypka zniknęła w ciągu 5-6 dni. Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.