Z czego wynika moje zmęczenie i senność?

Dzień dobry mam pytanie mam 21 lat i brałem amfetamine I palilem marihuane zachorowałem na schizofrenie paranoidalna I nadal trochę słyszę głosy nachodzą mnie myśli leczą się dwa lata niedawno wyszedłem że szpitala biorę leki abilify w zastrzyku i otóż moje pytanie czuje się ciągle zmęczony i senny A nie biorę już od 8 miesięcy czy to jest związane z narkotykami ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę te dolegliwości skonsultować z psychiatrą, aby wykluczyć uboczne działanie leków.