Z czego wynika strzelanie w kolanie?

Z czego może wynikać "poszczyknięcie w kolanie którego nabawiłem sie siadając na stołku.czy jest to przyczyna przybrania na wadze ,ugryzienia przez kleszcza l(pod kolanem, i rumień nie wystąpił) a może czegoś innego.chodze normalnie ale kucanie i przysiad wywołują bul.urazu tego nabawiłem sie 40 min temu.nigdy nie miałem problemów z kolanem

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta u lek rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć