Z czego zrobione są kapsułki w leczeniu boreliozy?

Witam, mam pytanie odnośnie kapsułek używanych jako zamiennik za tabletki powlekane. Posiadam sproszkowane rośliny używane w leczeniu boreliozy jednak są one w kapsułkach. Dziennie musiał bym zjeść 6 takich plastikowych kapsułek a do tego biorę jeszcze inne 2 leki w kapsułkach co dało by w sumie 8 plastikowych kapsułek zjedzonych dziennie, kuracja potrwała by ok 60 dni co daje 480 kapsułek. Moje pytanie: z czego są zrobione takie kapsułki oraz jakie niosą zagrożenie mam wątpliwości jeśli chodzi o jedzenie takiej ilości plastiku :) niestety wysypywać roślin z nich nie będę gdyż mają tak mocny smak że zjedzenie ich jest wręcz nie możliwe. Dzieki za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

a jak została zdiagnozowana borelioza i jakie to rośliny które leczą boreliozę? i jakie występują objawy u Pani?