Z czym mogą mieć związek moje dolegliwości?

dlaczego chudnę, jem normalnie lecz czasami nie mam apetytu. wyniki z krwi prswie w normie lekka anemia. inne objawy; wypadanie włosów, senność,zmęczenie, problemy ginekologoczne, bol glowy,skoko ciśnienia., ból w klatce piersiowej jakby ucisk podczas oddychania, wzmożone parcie na mocz

Dzień Dobry Pani :)

Celowa byłaby kontrolna/bezpośrednia konsultacja diagnostyczna u Lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym (po wstępnym rozpoznaniu niepokojących Panią objawów).

Życzę Pani wszystkiego najlepszego!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605