Z czym mogę powiązać moje objawy?

Mam 25 lat i jestem instruktorem fitnessu i fitness na trampolinach. Nie ukrywam że mam bardzo dużo zajęć w tygodniu, ale nigdy nie było z niczym problemu. Osatnio jednak zaczęło się dziać coś niepokojącego. Nie ma dnia bez zwrotów głowy, pulsacyjne bolące miejsca raz to jest na środku łydki raz odcinek ledzwiowy ale ból jest tak silny że aż mnie łamie. Co gorsza nie podczas treningu tylko np jak idę po ulicy. Ale najgorsze jest uczucie jakby cały czas ktoś naciskał mnie na klatkę piersiowa. I nie odpuszcza od paru dni. Płytki oddech doprowadza mnie do szału i jeszcze budzę się z bólem w klatce boli tak z 15-20min i przechodzi. Nigdy nie miałam takich problemów. Mało tego cały czas jestem ospała i zmęczona. Nie wiem co się ze mną dzieje.

Witam!
Należy rozważać przyczynę emocjonalną tego typu zaburzeń. Napięcia, obawy, lęki, niepokój wewnętrzny, kompleksy, poczucie niedowartościowania i wiele innych mogą dawać uczucie zmęczenia, wypalenia, wyczerpania, oraz objawy somatyczne z nadmierną troską o własne zdrowie. Oczywiście aby mówić o zaburzeniach nerwicowych należy najpierw wykluczyć przyczyny somatyczne!Przy rozpoznaniu nerwicy jest duża szansa na całkowity powrót do zdrowia. Najważniejsza jest psychoterapia (leczenie przyczynowe), która często wspierana jest leczeniem biologicznym (leki, stymulacje,ew. implanty). Warto spróbować W. Łuczkowski.