Z czym może być związane moje złe samopoczucie?

Witam. Mam 21 lat, Od jakiegoś czasu dzieje się coś ze mną.. Nie jestem w stanie określić dokladnie od kiedy to trwa. Jestem rozdrażniona, przygnebiona, wszystko mnie denerwuje.. Bardzo lubie robic zdjecia, wczoraj mialam isc na sesje zdjeciowa, ale nie mialam ochoty i odwolalam .. Ograniczylam kontakty z ludzmi.. Nic nikomu nie mowie, bo boje sie, ze nikt mnie nie zrozumie, ze stwierdza, ze udaje, ze nic mi nie jest, ze jestem leniwa . Czasami chciałabym zniknac z powierzchni ziemi.. Mam ochote usiasc i plakac .. Nie mam apetytu, jem bo muszę aby nie wyladowac w szpitalu.. Jak pomysle, ze mam isc na terapie, to wole zostac w lozku i spac ..

Dzień dobry.
Zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej w celu poprawy Pani samopoczucia.
Pozdrawiam serdecznie. Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457