Z czym są związane moje zaburzenia miesiączkowania?

Witam. W wieku 20lat (2014r koniec wrzesnia ważyłam wtedy 45kg) wystąpił u Mnie zator płucny. Okazało się że mam wrodzoną trombofilie (niedobór białka S) oraz mam tachykardie. Od tamtej pory biorę leki na rozrzedzenie krwi oraz bisocard 5mg. Początek 2015roku zaczęłam przybierać na wadze. 2016roku moja miesiączka wykładała tak ze była tylko 2 razy w 2016roku i cały czas przebierałam na wadze. 2017roku miesiączka się ustablizowala ale też nie do końca czasami jej nie było przez miesiąc lub dwa. Nadal tyłam. 2018roku nadal tyłam oraz miesiączki nie mam już dwa miesiące. W tej chwili ważę 87kg i mam otyłość. Nie wiem co robić, proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A jakieś wyniki z krwi morfologia tsh itp ? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne