Z czym wiąże się dla 25 letniej kobiety rozpoznanie nieklasycznego wrodzonego przerostu kory nadnerczy?

Z czym wiąże się dla 25 letniej kobiety rozpoznanie nieklasycznego wrodzonego przerostu kory nadnerczy? Czy zawsze podaje się sterydy? Czy leczenie sterydami wiąże się z utyciem i opuchliznami? Co w przypadku przyszłej ciąży? Da się zapobiec chorobie dziecka? Czy dziecko urodzi się bez wad?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dokładnie objawy? jakie wyniki badań dodatkowych? proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego