Z jaką chorobą mogą być powiązane moje objawy?

Witam moje problemy ze zdrowiem zaczęły się 3 lata temu kiedy powiększył mi się węzeł chłonny karkowy, czemu towarzyszył okropny ból głowy i szyi oraz gorączka, po wzięciu antybiotyków objawy ustąpiły natomiast węzeł się już nie zmniejszył. Miałem robione usg i wykazało, że jest to węzeł o prawidłowej, dwuwarstwowej budowie wiel, 17x7mm i 15x5mm. W ciągu tych trzech lat od czasu do czasu , co kilka miesięcy czuje ból szyi, czasami nie mogę jej zgiąć, powiększają sie i pięką inne węzły szyi które znikają po wzięciu antybiotyku, czuje się osłabiony i skołowany, do tego dochodzi zapalenie spojówek,które utrzymuje się już te 3 lata, od czasu do czasu pojawiają mi się samoistnie wykwity brunatno czerwone, czerwone łuszczące się plamy na twarzy, niekiedy na ciele , głównie torsie ale i rękach wyskakują mi czerwone paski. Przechodziłem nadczynność tarczycy, która przeszła w niedoczynność, aby po jakimś czasie sie unormowała i wyniki tsh t4 i t3 są w normie. Po ostatnim taki incydencie miałem robioną morfologię(w normie), RF i CRP również w normie. 3 lata temu stwierdzono u mnie w badaniu Toxoplazmoze , bardzo wysoki wynik IgG przy IgM w normie, jednak nie były podjęte żadne kroki, gdyż musiałem wyjechać.

Do omówienia z lekarzami leczącymi!! , Ważny pełny wywiad, kontekst badania, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny ; stan psychiczny, sen, inne leki...
Toxoplazmoza, badania kontrolne, do konsultacji ze specjalistą chorób zakaźnych / Szpital Zakaźny/
Pozdrawiam i zapraszam