Z jakiego powodu mogą mnie boleć piersi?

Od jakiegos czasu bola mnie piersi. Wczoraj zalwazylam ze prawa jest znacznie wieksza od lewej i ma duze widoczne zyly. Usg wykonywalam 3miesiace temu i wszystko bylo ok. Nie jestem mama i ciaze tez wykluczam.

Być może to efekt zaburzeń hormonalnych (określenie poziomu hormonów płciowych, prolaktyny, oksytocyny, wykluczenie ciąży) albo jakiegoś stanu zapalnego. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem.