Z jakiego powodu moje pośladki nie są równe?

Problem w moim przypadku polega na znacznej różnicy w wyglądzie pośladków. Odkąd zaczełam ćwiczyć jest coś nie tak, a mianowicie tak jakby mięśnie w jedenj nodze nie rozwijały się. Jeden pośladek jest już ładnie rozwinięty natomiast drugi tak jakby bardziej płaski. Ogólnie noga ta jest jakby bardziej otłuszczona. Pytanie moje jest z czego może taka sytuacja wynikać ? Wad postawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć