Z jakiego powodu powstają "fałdki" na paznokciach?

Z jakiego powodu biorą się "fałdki" na paznokciach? Takie zniekształcenie płytki, jakby pofalowanie. Czy jest możliwość żeby paznokcie wróciły do wcześniejszego, gładkiego kształtu?

Aleksander Ropielewski

Nie mogę ocenić paznokci, aby stwierdzić co jest przyczyną w Pani przypadku i na ile trwałe są zniekształcenia (zwykle narastająca nowa płytka paznokciowa jest równa). Przyczynami są niedobory witamin i mikroelementów oraz choroby skóry.

Powodow moze byc bardzo duzo np. niedokrwienie lub detergenty.... Zalecam przez dwa miesiace picie Amoconu 1x dziennie i wcieranie kropli z wit. A+E 3x dziennie w plytke paznokciowa. Jesli to nie pomoze konieczna bedzie wizyta u dermatologa.