Z jakim lekiem można łączyć Diphergam?

3 dni temu byłam u lekarza psychiatry leczę się psychiatrycznie przepisał mi lek diphergan 25 mg i sertranorm 50 mg czy można te leki łączyć razem czy odczekać kilka godzin kazał mi ostawić lek afobam 25mg mam zaburzenia nerwicowe moja waga 48 kg wskaźnik bmi 19,72 wzrost 156 cm czy kawa prawdziwa jest mi wskazana jeśli mam zaburzenia nerwicowe

Witam serdecznie
Afobam Preparat jest wskazany do stosowania w krótkotrwałym leczeniu:
· zespołu lęku napadowego z agorafobią lub bez niej
· zespołu lęku uogólnionego
· zespołu lękowego z wtórnym obniżeniem nastroju.
Zaleca się stosowanie preparatu jedynie w tych przypadkach, kiedy objawy są nasilone, zaburzają prawidłowe funkcjonowanie lub są bardzo uciążliwe dla pacjenta.
Dlatego pewnie lekarz zmienił lek na setranorm który
jest wskazany w leczeniu:
· epizodów dużej depresji, a także w zapobieganiu jej nawrotom
· zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych
· lęku napadowego z agorafobią lub bez niej
· zespołu stresu pourazowego
· zespołu lęku społecznego.
Natomiast Diphergan jest stowowany przy następujących chorobach ;
Astma oskrzelowa, ostre odczyny alergiczne ze świądem, alergiczny nieżyt nosa, zapalenie spojówek, zmiany skórne o słabym nasileniu, pokrzywka, rumień, świąd różnego pochodzenia, reakcje anafilaktyczne, choroba posurowicza, obrzęk Quincke'go, choroba lokomocyjna.
Kompletnie tego nie rozumiem ale może po prostu nie napisała Pani wszystkiego i ma Pani astmę, albo inne objawy alergiczne.
Abstrahując od tego nerwicę powinno się leczyć przyczynowo
(PSYCHOTERAPIA) a nie objawowo (Farmakologia)
radziłbym więc przeczytać poniższy link:
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam i życzę zdrowia