Z jakimi lekami można łączyć Aerius?

Dzień dobry! Czy syrop aerius oraz tabletki milukante które córka 3.5 lat przyjmuje na stałe można łączyć z augmentin ES? Czy lepiej na czas antybiotykoterapii odstawić.? Dodam że córka dostała wysypkę przy tym antybiotyku, w związku z tym czy mogę podać rownolegle aerius? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Jeżeli córka dostała wysypkę po antybiotyku, to nie powinna go więcej przyjmować, sugeruję skonsultowanie się z pediatrą w celu zmodyfikowania leczenia. Pozdrawiam!