Z pochwy wydobywa mi się woda - co to jest?

Wydziela się woda z pochwy - nie wygląda to tak, jak przed okresem i po - może ktoś wie co to może być? Dodam, że okresu powinam dostać na dniach, ale nie mam żadnych objawów, a zawsze je miałam i nie wiem co to jest. To naprawdę inaczej wygląda niż przed czy po okresie - jest jak woda. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Objawy o których Pani pisze mogą być związane z infekcją dróg rodnych bądź układu moczowego. Nie powinno się lekceważyć takich objawów - należy skontaktować się z lekarzem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl