Za co odpowiadają eo, bazo i mono?

Witam, w wynikach morfologii jest jeden podpunkt, który wygląda tak: Inne(Eo,Bazo,Mono), a mój wynik to 3,1% (min 6,0%, a max 12,0%). Chciałabym się dowiedzieć za co odpowiadają te krwinki i co oznacza mój wynik, poniżej normy? Czy powinnam się denerwować i zrobić jakieś dodatkowe badania? Dodam jeszcze, że mam problem z dusznościami. Pulmonolog nic nie stwierdził, a kardiolog, że mam niedomykającą się zastawkę, ale podobno u młodych dziewcząt to normalne i mam się nie przejmować...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, są to frakcje krwinek bialych, które odpowiadają za układ odpornościowy. Taki wynik jaki Pani pokazuje może być jednakże błędem pomiaru i sam izolowany o niczym nie świadczy. Może Pani za jakiś czas powtórzyć badanie, jednakże nie jest to powód do obaw. Pozdrawiam