Za dużo pęcherzyk żółtkowy a konieczność obumarcia płodu

Witam, wczoraj byłam na wizycie u ginekologa, który powiedział mi że moje dziecko umrze lub będzie chore. Według ostatniej miesiączki jestem w 10t2d ciąży ale wielkość dziecka sugeruje że jest to 9t1d (CRL 24,31mm) poza tym pęcherzyk żółtkowy jest za duży bo ma YS-6,72mm.Czy na tej podstawie można stwierdzić że dziecko nie przeżyje lub będzie chore?Bardzo proszę o odpowiedz bo strasznie się boję?Czy mam szanse donosić ciąże i urodzić zdrowe dziecko?Czy lekarz mógł się mylić?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na pewno taki wynik usg korekcję z większym prawdopodobieństwem choroby płodu. Jednak pewności nie ma. Proszę poczekać. Zamawianie się na pewno nic nie pomoże.

Pozdrawiam.