Za duży pęcherzyk?

Jestem w 7 tygodniu ciąży. Płód ma wielkość ok 1 cm, natomiast pęcherzyk 5 cm. Co to oznacza?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Proponuję jeszcze raz wykonać badanie, niewykluczone bowiem, że wystąpił błąd. Duże pęcherzyki towarzyszą ciąży mnogiej lub występują w przypadku różnych nieprawidłowości. Skoro jednak widać zarodek i prawidłową czynność serca, to nie powinna się Pani na zapas martwić. Jedyne wyjście, to wykonywać kolejne badanie.

Pozdrawiam serdecznie!