Zaawansowana grzybica paznokci u stóp

Mam pytanie do lekarza dermatologa. Badania potwierdzily ze mam grzybice paznokci u nog.Grzybica jest zaawansowana,nigdy nie mialam problamow z nogami i nigdy mi sie nie pocily ale w ciagu ostatnich 2 miesiecy bardzo mnie swedzialy i palily.Bylam u lekarza pierwszego kontaktu i zapisal mi Tarbinafine 250 mg .biore juz 2 tydzien i nie ma zadnej poprawy,paznokcie u duzych palcow obcielam do polowy ,mam opuchniete i czerwone palce, przykladam olejek herbaciany ,olejek oragano ,co jeszcze

Proszę dodatkowo natłuszczać stopy Alantanem Plus w maści unikać słodyczy i korzystać z kąpieli w soli przeciwgrzybiczych
pozdrawiam
Iwona Stajkowska