Zaawansowane płaskostopie po zapaleniu torebki stawowej

Witam mam 30 lat i ogromny problem ze stopami.Jakis rok temu po tzw kontuzji a mianowicie zapalenia torebki stawowej w stopie lekarz ortopeda stwierdzil ze mam zaawansowane plaskostopie koslawe.Mam wkladki zrobione na zamowienie.Niestety wszystko sie poglebia bola stopy i kolana zaczynaja bolec po krotkim chodzeniu staniu.Lekki obrzek jednego kolana i siniak na str wewnetrznej strony kolana,Wychodza tez zyly w tym miejscu.Nie wiem co robic.Miewam dni ze niechce mi sie juz zyc

Aleksander Ropielewski

Prosze się nie załamywać. Dobry fizjoterapeuta i stosowanie włąściwych wkładek do butów może zdziałać wiele. NIe mam możłiwości zaprezentowania Panu odpowiednich ćwiczeń, które mogą przynieść ulgę, jednak kontakt z dobrym rehabilitantem/fizjoterapeutą powinien wiele wyjaśnić i pomóć.