Zabarwiony śluz u 21-latki

Witam, dwa razy wystąpił u mnie zabarwiony śluz, taka kawa z mlekiem. I teraz nie ma już po nim śladu. Biorę tabletki anty, ostatnie opakowanie połączyłam, nie współżyłam 3 miesiące, po 2 mies zrobiłam dwa testy - negatywne. Dziś po prawie 3 miesiącach i również wyszedł negatywnie. Dodatkowo miałam USG jamy brzusznej 2 tyg temu i lekarz badając macicę powiedział, że nie jestem w ciąży, w sobotę wzięłam ostatnią tabletkę i czekam na krwawienie. Mam też nadżerkę, skąd może być zabarwiony śluz?

Elżbieta Rhone

Witam,
taki zabarwiony na brązowo śluz to najpewniej wynik działania tabletek antykoncepcyjnych - niewielkie plamienie, często zdarza się to podczas ich przyjmowania.