Zabarwiony śluz w dni płodne

22.08 miałam normalną miesiączkę, zakończyła się po 5 dniach. 6.09 (wg. wyliczeń dzień płodny) pojawił się u mnie śluz zabarwiony lekko na brązowo.Wczoraj czyli w 20 dniu cyklu pojawiło się u mnie krwawienie - krew jest taka sama jak przy miesiączce, ale w mniejszej ilości. Zwykle cykle trwały ok.30 dni, ale nie są one regularne co do dnia. Okres jest u mnie bolesnyi dość obfity. Teraz nie odczuwam żadnego bólu. Nic mnie nie piecze, nie swędzi. Ciąża nie wchodzi w grę.Czy to może być miesiączka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie to najpewniej miesiączka. Jeśli takie nieregularności w cyklu będą się powtarzać koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.