Zabieg ablacji z powodu arytmii komorowej
Dzień dobry , jestem 2 tygodnie po ablacji z powodu arytmii komorowej , od tygodnia ból pleców i prawego podbrzusza , ginekologicznie -za macicą niewielka ilość płynu, w badaniu ogólnym moczu - pH 5,5 , białko-ślad,erytrocyty25,bakterie obecne ,leukocyty3-5,amylaza 546,liczne kryształy szczawianu wapnia ,przejrzystość n/zupełna , pozostałe parametry w normie , CRP 0,18, usg j.brzusznej w normie .Ogólnie bardzo złe samopoczucie, proszę o interpretację wyników

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania może wskazywać na infekcję dróg moczowych proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.