Zabieg abrazji po śmierci płodu w 9. tygodniu ciąży

Witam, w lutym miałam wykonany zabieg abrazji po stwierdzeniu śmierci płodu w 9 tyg, zabieg w 11. Od tego czasu nie dostałam miesiączki. Dwukrotnie byłam na luteinie, aktualnie mam tabletki anty na uregulowanie cyklu. Wszystkie badania, hormony ok, jedyne co jest dziwnego to nieprzyrastającę endometrium,. Na żadnym z usg nie było grubsze niż 5mm. Bardzo martwi mnie brak krwawienia i to, że podczas zabiegu coś mogło zostać uszkodzone. Co zrobić w takim wypadku?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sie dolekarza ginekologa ponownie, konieczne jest wykonanie usg a jezeli nie bedzie efektu postepowania konieczne bedzie rozszerzenie diagnostyki i wykonanie byc moze histeroskopii.