Zabieg antycellulitowy: jak mogę wyszczuplić uda?

Miałam usuwany cellulit ssawką. Przed zabiegiem moje nogi były szczupłe, ale po zabiegu oprócz siniaków zostały opuchnięte uda. Bolały całymi dniami, a właściwie były jakby zmęczone i spuchnięte. Po jakimś czasie trochę "zeszło", przestały boleć, ale jeszcze nie są jak przed zabiegiem, zwłaszcza prawe udo - jest trochę grubsze od lewego. Dodam, iż miałam robione badania u naczyniowca, USG nie wykazało żadnych zmian żylnych. Co robić? Natalia.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Z tym pytaniem warto zwrócić się do osoby wykonującej zabieg, powinna ona udzielić Pani wszystkich niezbędnych informacji. Z mojej strony nie mogę udzielić żadnej rady - mam za mało danych. Dodatkowo porada przez internet w takich kwestiach może nie być pomocna ani skuteczna.

Pozdrawiam.