Zabieg cewnikowania zastawki

Witam 14 lat temu miałem zabieg cewnikowania zastawki około 3 lat temu poszedłem na badanie po dosyc długim czasie Pani doktor wykryła małe zwapmnienie ale powiedziała zbey sie nei przejmowac w ogole nie chciała odpowiadac na pytania zeby mnie nie martwc..natomias dreczy mnie to i jestem ciekawy czy to moze sie powiekszac czy czeka mnie operacja ? dodam iz kazała mi brac magnez. mam tez nerwice lekowa czesto czuje jakis kucie w klatce i czasami czuje jakby serce mi przestało bic w ulamku sek.

Warto porozmawiać o niepokojących pana objawach z lekarzem prowadzącym, który najlepiej zna funkcjonowanie pana organizmu, historię leczenia oraz wszystkie szczegóły, które mają znaczenie przy udzielaniu odpowiedzi na takie pytanie. Zachęcam do zaufania swojemu lekarzowi. Co do objawów nerwicowych - rzeczywiście, mogą one wyglądać tak, jak pan opisuje.

Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/