Zabieg cieśni nadgarstka u 60-latki

17 lipca miałam zabieg cieśni nadgarstka od tego czasu nie budzi już mnie ból w nocy ale mam mrowienie w palcach i boli mnie cała dłoń oraz cały odcinek do łokcia, łącznie z łokciem. Dwa palce: mały i serdeczny miałam po zabiegu bardzo długo znieczulone - prawie 24 godziny trzymało znieczulenie. Nie umiem pisać, utrzymać łyżki czy widelca, nie wspomnę o wzięciu czegokolwiek do tej dłoni. Chodzę na rehabilitację ale po połowie zapisanych zabiegów nie ma wcale poprawy.

Szanowna Pani,
Parestezje - zaburzenia czucia mogą utrzymywać się w ręce nawet do roku. Czas gojenia się/regeneracji uciśniętego nerwu trwa bardzo długo. Jednakże opisywane przez Panią dolegliwości dotyczą nerwu łokciowego. Proponuję dać czas na regenerację i pełne wygojenie i kontrolne EMG za kilka miesięcy.