Zabieg ercp usunięcia kamienia z przewodu źółciowego pęcherzyka źółciowego

Witam. 12 lutego miałam zabieg ercp usunięcia kamienia z przewodu źółciowego pęcherzyka źółciowego nie mam od 14 lat. Po trzech miesiącach powróciły bóle brzucha idące do pleców podczas tych bóli pojawiają się nudności i czuję przyspieszone tętno. Po paracetamolu przechodzą ale jest to ból ćmiący tuź nad biodrem po prawej i lewej stronie ale bardziej po lewej ból kujący. Czy mogły odnowić się kamienie w przewodzie żółciowym? Czy mogę mieć coś poważnego z trzustką? 14 lipca idę do gastrologa.

Trzeba to wszystko sprawdzić. Powinna Pani skontaktować się z gastroenterologiem, który wykonywał u Pani zabieg.