Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg fenestracji u 39-letniej osoby

Witam mam 39 lat jestem po zabiegu fenestracji po stronie lewej na l5-s1.Po kontrolnym mr na l5-s1 mam wypuklinę tylnio posrodkowa szerokokolukowa wiwlkosc 0,80cmz modelowaniem worka oponowegoi zwężeniem otworów w przyleganiu do korzeni torbielke okolonerwowa 6mm w lewym otworze oraz zbiornik płynowy pozabiegowyw kanale wielkość 22x17 łaczacy się z podobnym opisanym w tkankach grzbietu uciska worek oponowy blizna modeluje worek oponowy i obejmuje lewy korzen .Czy mam się czym denerwować
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Proponuję zgłosić się do neurochirurga lub ortopedy zajmującego się chirurgią kręgosłupa. wygląda na to, że operacja nie do końca wyeliminowała nieprawidłowości dotyczące kręgosłupa. Przepuklina nadal jest i modeluje worek oponowy. Poza przepukliną pojawiły się zmiany pooperacyjne jak blizna i zbiornik płynowy ,które dodatkowo zmniejszają rezerwę kanału kręgowego i uciskają okoliczne struktury.

Można też pomyśleć o leczeniu małoiwazyjnym jak np blokady albo termolezja w dobrym wyspecjalizowanym ośrodku.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety