Zabieg histeroskopi a nerwica

Czeka mnie zabieg histeroskopii Od dwóch lat cierpię na nerwicę i jestem leczona xetanorem. Ostatnio miałam przykry epizod w gabinecie kosmetycznym, gdzie po nałożeniu kremu znieczulajacego dostałam palpitacji, uczucia ogarniającego od okolic serca gorąca, drżenia dłoni i mdłości. Jestem przerażona, źe przy znieczuleniu będą kłopoty. Dodam, że kilka lat wcześniej miałam różne znieczulenia i nigdy nie było takich problemów. Jak mogę się zabezpieczyć przed ewentualnym problem?

Witam,
opisywane przez Panią objawy mogą wynikać zarówno z przyczyn medycznych jak i objawów rozpoznanych u Pani zaburzeń. Z tego względu ważne aby początkowo rozważyć to pierwsze podłoże. Z tego względu warto aby porozmawiała Pani ze swoim lekarzem. Jeśli podłoże somatyczne zostanie wyeliminowane warto spróbować oddziaływań terapeutycznych.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam Panią,
w pierwszej kolejności zachęcałabym do rozmowy z lekarzem, aby przedstawiła mu Pani swoje wątpliwości, obawy i jednocześnie aby można było wyeliminować medyczne konsekwencje. A następnie rozpoczęcie psychoterapii, dzięki której mogłaby Pani podnieść jakość swojego życia.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl