Zabieg koagulacji siatkówki w ciąży

Witam,dwa tyg temu mialam zabieg koagulacji siatkówki,głównie lewego oka,bo prawe bylo laserowane minimalnie.jestem w8mies ciąży,a moja wada to-6.75.przez kilka dni lewe oko bylo nieswoje bardziej suche,a teraz mam wrazenie jakby momentami obraz byl bokiem zamglony zwezony.czy to moze byc przejściowy skutek zabiegu lub ciazy?dr zleciła kontrole po porodzie dopiero.dodam,ze podczas wizyty okazalo sie,ze prawe oko widzi lekko gorzej,ale mam spr to po porodzie.

Witam.szkoda ze Pani dr nie wytłumaczyła Pani jak działa laser. Tak .uszkadza siatkówkę tam gdzie było laserowane oraz może dawać zwężenie pola widzenia. Pozdrawiam serdecznie