Zabieg łyżeczkowania macicy po poronieniu i brązowo-różowe plamienie

Dzień dobry. W grudniu miałam zabieg łyżeczkowania macicy po poronieniu w 4tyg. c. Po 6 tyg dostałam krwawienia, które trwało 2tyg. W międzyczasie nadal karmiłam piersią 1sze dziecko. Wspolzylam raz z prezerwatywą 1,5m-ca temu. Za to 2 tyg temu dostałam brązowo-różowego plamienia, potem była biała wydzielina, a od 4dni bardzo boli mnie brzuch, mam uplawy, zaparcia na przemian z biegunką. Robiłam 2 testy - negatywne. Ginekolog dopiero za 2 tyg. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję wcześniej udać się do ginekologa, jeżeli to niemożliwe to proszę udać się do lekarza rodzinnego, aby móc coś więcej powiedzieć o problemach gastrycznych.