Zabieg łyżeczkowania macicy z powodu silnych krwawień

Witam mialam niedawno zabieg lyzeczkowania macicy z powodu silnych i przedluzajacych sie krwawien dzisiaj bylam na badaniu kontrolnym wynik doktor skonsultowal przez telefon powiedzial ze nie jest to nowotwor złośliwy a mimo to podczas badania powiedzial ze on uważa ze i tak przed operacja nie uciekne nie wiem co myśleć czuje sie jak bym wpadla z deszczu pod rynne.

Trzeba skonsultować się z wynikiem badania hist.pat. z innym ginekologiem,może są możliwosci leczenia farmakologicznego,a może wkładka hormonalna Mirena?