Zabieg łyżeczkowania po poronieniu chybionym i brak miesiączki

Witam 15listopada miałam robiony zabieg łyżeczkowania po poronieniu chybionym w 10tc do tej pory nie dostałam miesiączki to już 9tc, testy ciążowe które robiłam wczoraj wyszły ujemnie. Mój lekarz ginekolog jest na urlopie stąd moje pytanie tutaj: Co może być przyczyną braku miesiączki?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę że tak że są konieczne badania hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa