Zabieg łyżeczkowania po poronieniu w 9 tygodniu ciąży bliźniaczej

Witam. Półtora temu miałam zabieg łyżeczkowania ponieważ poroniłam w 9 tyg ciąży bliźniaczej. Po tyg zauważyłam skrzep ( Tylko jeden i to nie wielki ) ale cały czas krwawię nie jest to obfite krwawienie bez żadnych bóli ani gorączki. W piątek będzie 2 tyg od zabiegu. Nie wiem czy zacząć się martwić czy może to normalne ?

Martwić się nie ma czym. Ale 2 tyg po zabiegu powinna być pani do kontroli ginekologicznej i lekarz po badaniu powie czy wszystko jest w normie