Zabieg łyżeczkowania z powodu obumarłej ciąży a różowe plamienia podczas stosunku

Witam. Mam 21 lat. 27 lipca miałam zabieg łyżeczkowania z powodu obumarłej ciąży (6 tydzień) Pierwszy okres dostałam dokładnie miesiąc później 27 sierpnia. Kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 4,5,6,7,8,9,10,11,13,14 września. Podczas ostatniego stosunku zauważyłam lekkie plamienie, zaróżowiony śluz. Czy to mogło być plamienie implantacyjne czy wynik uszkodzenia spowodowane częstym stosunkiem? Plamienie przypadało na 19 dzień cyklu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje wykonać test ciążowy. Plamienie, o którym Pani wspomina może byc zarówno plamieniem implantacyjnym jak i wynikającym z uszkodzenia błony śluzowej( tzw krwawienie kontaktowe)