Zabieg na bóle pośladka

WITAM .PROSZĘ O PORADĘ I POMOC . OD 23 PAŹDZIERNIKA MA BÓLE POŚLADKA NOGI LEWEJ MROWIENIE PODCZAS CHODZENIA STANIA I SIEDZENIA JAK LEŻĘ JEST LEPIEJ . OD TEGO CZASU BRAŁEM TAKIE LEKI JAK MILGAMMA N OLFEN 75 NAPROXEN PARACETAMOL DORETA TRAMAL DICLOFENAC KETONAL ITP POMAGA TYLKO TRAMAL TZN DORETA ALE TYLKO NA 4 GODZINY. SKIEROWANO MNIE NA TOMOGRAFIE KRĘGOSŁUPA LĘDZWIOWO-KRZYŻOWEGOW ZWIĄZKU Z PODEJRZENIEM RWY KULSZOWEJ. NIESTETY WYSZŁO CO INNEGO PODAJE WYNIK: POZIOM L1-S1 LORDOZA ZACHOWANA NIEWIELKA LEWO WYPŁUKŁA SKOLIOZA NA POZIOMIE L4-L5 CENTRALNE UWYPUKLENIE PIERŚCIENIA WŁÓKNISTEGO KRĄŻKA MIĘDZYKRĘGOWEGO ZMNIEJSZAJĄCE PRZESTRZEŃ W KANALE KRĘGOWYM NA POZIOMIE L5-S1 CENTRALNO LEWO BOCZNA PRZEPUKLINA JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO ZE ZWAPNIENIEM PRZYLEGAJĄCA DO WORKA OPONOWEGO I LEWEGO KORZENIA NERWOWEGO.NA POZOSTAŁYCH POZIOMACH STRUKTUR PATOLOGICZNYCH W ŚWIETLE KANAŁU KRĘGOWEGO NIE STWIERDZONO. PYTANIA MAM CZY TO SAMO PRZEJDZIE? CZY SIĘ WCHŁONIE? DLACZEGO LEKI JUŻ NIE POMAGAJĄ PRZECIWBÓLOWE ? CZY KONIECZNA JEST OPERACJA ? JEŚLI TAK TO ILE DNI PO OPERACJI MUSZĘ LEŻEĆ I ILE NIE WOLNO MNIE PRACOWAĆ? CZY MOŻNA PO OPERACJI STAĆ SIEDZIEĆ LEŻEĆ/ NIESTETY LECZĘ SIĘ NA NADCIŚNIENIE BIORĘ POLPRIL I BISOCARD I MAM DUŻĄ WAGĘ 115 KG PRZY 177CM CZY TAKA OPERACJA JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA? BARDZO SIĘ BOJĘ BO MAM 34 LATA I NIGDY NIE MIAŁEM ZABIEGÓW.PROSZĘ O ODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.GDYBYM NA DNIACH PODDAŁ SIĘ ZABIEGOWI TO CZY 15 STYCZNIA MÓGŁBYM ZBIERAĆ JUŻ PIENIĄŻKI NA WOŚP BO BĘDĘ WOLONTARIUSZEM CZY STANIE PRZEZ 8 GODZIN JEDNEGO DNIA JEST ZAKAZANE PO TAKIM ZABIEGu?ADAM.

Obawiam się że leczenie operacyjne jest dla Pana jedyna możliwością, Anestezjolog przeprowadzi z Panem wywiad przed znieczuleniem, zakwalifikuje Pana do zabiegu bądź nie.
Zwykle rekonwalescencja trwa ok. miesiąca, ale to kwestia bardzo indywidualna