Zabieg na nadmierną potliwość

Czy zabieg ten sprawdza się także w walce z nadpotliwością twarzy? Moja twarz zalewa się potem dosłownie 24h na dobę. Podczas jedzenia, podczas uprawiania sportu, jazda autobusem to dla mnie totalny koszmar, sex latem.. zero przyjemności. Pot leci mi z czoła i okolic za uszami dosłownie jak woda z kranu... :( nawet w temp -18 stopni, podczas magazynowania towaru w mroźni, pocę się jak ś.... Czy zabieg jest refundowany? Do kogo zwrócić się o pomoc w pierwszej kolejności?

Witam,
rozumiem że ma Pan na myśli zabieg z użyciem toksyny botulinowej.
Jeżeli chodzi o twarz to można wykonać zabieg w zakresie czoła /wygładzą się Panu również zmarszczk-jezeli Pan mai i zmniejszy się ruchomość tej części twarzy/koszt zabiegu 600zł,zabieg nie jest refundowany.Sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej.
ps czy był Pan już uswojego lekarza pierwszego kontaktu z tym problemem??albo u innego lekarza??Można wykonać kilka badań które mogą potwierdzić lub wykluczyć daną przyczynę tego stanu rzeczy.