Zabieg nacinania błony dziewiczej

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda zabieg nacięcia błony dziewiczej? Jakie znieczulenie lepiej wybrać?(przyznam ze nie chce płytkiego ogólnego i chciałabym aby ten zabieg był jak najmniej inwazyjny ale zarazem bezpieczny) Czy taki zabieg bezpieczniej jest wykonać w szpitalu czy bez obaw można w gabinecie prywatnym ? oraz czy metoda laserowa jest dobrym rozwianiem do tego typu zabiegu ? I czy po samym zabiegu rzeczywiście jest tak duży ból ze nie można normalnie funkcjonować?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej byłoby w krótkim znieczuleniu ponieważ jest najmniej obciążające. Ci do rodzaju to nie ma większego znaczenia. Sądzę że lepiej w szpitalu lub jeżeli jest gabinet prywatny dobrej jakości to tez powinno być wszystko bez problemu. Co do odczuwania bólu jest w dużej mierze różny u różnych osób.