Zabieg operacjny kręgozmyku a brak odruchów

14 miesięcy temu miałam operowany kręgozmyk L5 S1, stabilizacja PLIF, laminektomia, jest niestety coraz gorzej, nawet niż przed operacją. Bolą bardzo stawy krzyzowo-biodrowe, miejsce stabilizacji, pośladki, obie kd z tyłu uda , mam drętwe pięty , drętwą lewą stopę z wierzchu oprócz palucha i od spodu po stronie zewnętrznej. Siedzenie jest możliwe ok. 15 minut. Brak odruchów podeszwowego i ze ścięgna Achillesa, dodatni odruch Lasegua, Babińskiego kd p. Co może być przyczyną?

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badanie MR odcinka lędźwiowego kręgosłupa i na tej podstawie ocenić przyczynę pogorszenia stanu zdrowia, mimo przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Sugeruję kontakt z lekarzem, najlepiej przeprowadzającym zabieg.