Zabieg operacyjny stenozy kanału kręgowego

Co mam robić ? Jestem po operacji kręgosłupa .operacja odbyła się 07.09 2015r.Przeszedłam rehabilitację w Centrum Medycznym w Białogardzie i nie chodzę .Lekarz neurochirurg po wizycie powiedział że powinnam chodzić ale nie chodzę. Moja choroba to M 48. 0 Stenoza kanału kręgowego L4-S1, Niedowład KKD 3/5 wg Lovetta, PJML4 /L5 centrala . Obecnie przyjmuję zastrzyki pod nazwą NIVALIN 5 mg/ml. Z poważaniem

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko coś powiedzieć, radzę udać się do neurochirurga, może zabiegu rehabilitacyjne?
Pozdrawiam