Zabieg osoczem bogatopłytkowym na blizny

witam chcialbym wykonac zabieg osoczem bogatopłytkowym na blizny.Jak bedzie wygladac twarz tuz po zabiegu czy mozna wrocic do normalnych czynnosci

Małgorzata Panek

Osocze bogatopłytkowe podaje się w postaci iniekcji. W związku z tym, mogą być ślady po wkłuciach, niewielki obrzęk i zaczerwienienie okolic, w który zostało ono podane. Reakcja na podanie osocza jest indywidualna, więc nie można przewidzieć, jak będzie Pan wyglądał po zabiegu. Ustępowanie obrzęku czy zaczerwienienia może potrwać parę dni. O dokładne szczegóły proszę pytać lekarza przeprowadzającego zabieg.
Pozdrawiam

Po zbiegu może wystąpić zaczerwienienie , które utrzymuje się jeden do dwóch dni , mogą też wystąpić siniaki . Te zmiany można maskować odpowiednim makijażem.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska